Priėmimas 2016

Prašymai mokytis gimnazijoje 2016 - 2017 mokslo metais priimami nuo 2016 m. sausio 11 d. gimnazijos raštinėje 105 kab. Prašymų priėmimo laikas I-V nuo 8 iki 16 val.

Prašymai mokytis I (9) ir III (11) gimn. klasėse priimami iki birželio 14 d. 17 val. Priimtų mokinių sąrašai bus paskelbti gimnazijos svetainėje birželio 17 d.

Daugiau informacijos apie priėmimą >>

Prisijungimas

Nauji nariai dėl registracijos turi kreiptis į svetainės administratorių.

Elektroninis dienynas

Prisijungimas:
el. dienynas

Mokykla atsisakė popierinio dienyno ir naudoja elektroninę informavimo sistemą TaMo (TAvo MOkykla). Peržiūrėti dienyno duomenis gali tik prisijungę vartotojai.

Mokyklos TaMo administratorius mokinių ir tėvų prisijungimo duomenis perduoda klasių auklėtojams. Mokiniai ir jų  tėvai, pametę ar užmiršę prisijungimo duomenis, dėl jų atnaujinimo gali kreiptis į savo klasės auklėtoją.

© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2016 m.