Viešoji įstaiga Kauno „Vyturio“ katalikiška vidurinė mokykla

Taikos pr. 51, Kaunas, LT-50428, el. paštas vyturiovm@vyturys.kaunas.lm.lt

• Decrease font size
VšĮ Kauno „Vyturio“ katalikiška vidurinė mokykla Vertimų konkurso "Tavo žvilgsnis" nugalėtojai

Vertimų konkurso "Tavo žvilgsnis" nugalėtojai

Email Spausdinti PDF

Jaunųjų vertėjų ir iliustratorių konkursas "Tavo žvilgsnis" šiemet vyko jau septintą kartą. Šį projektą rengia Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas, palaikydamas UNESCO paskelbtą perspektyvą "Pasaulis taps atviras, jei mokėsime bendrauti".

Konkursas teikia galimybę praktiškai pritaikyti turimas žinias – tiek gimtosios, tiek užsienio kalbų, nes mokiniams reikia versti grožinės literatūros tekstus iš anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių kalbų. Šiais metais "Tavo žvilgsnio" konkurse dalyvavo apie 14000 mokinių iš beveik 300 Lietuvos mokyklų.

Mūsų mokyklos mokiniai taip pat dalyvavo šiame vertimų projekte ir galėjo praktiškai pritaikyti turimas žinias – tiek gimtosios, tiek užsienio kalbų.

Sveikiname konkurso nugalėtojus:

• anglų kalbos vertimai - Aiga Norvaišaitė, Akvilė Kondrataitė, Deimantė Olšauskaitė, Emilija Sirvydytė, Erika Stoškutė, Inga Čiučiulkaitė, Karolina Skirgailaitė, Karolina Šukauskaitė, Kornelija Kurmilavičiūtė, Miglė Grėbliauskaitė, Naglis Gražulis, Pijus Praškevičius, Raminta Razgutė, Rūta Račkauskaitė, Viktorija Kirilovaitė.
  • rusų kalbos vertimai - Eglė Jakubauskaitė, Erika Kuzminskaitė, Greta Kniazevaitė, Milda Stasionytė, Milda Suslavičiūtė.
  • vokiečių kalbos vertimai - Agnė Vasaitytė, Dalia Masilionytė, Raminta Razgutė, Viktoras Kirilovas.

Baigiamojoje šventėje Vilniuje mokiniai nugalėtojai gavo diplomus ir vertimų bei iliustracijų projekto "Tavo žvilgsnis" dalyvių darbų albumą, o dalyviai - padėkas, mokytojai - projekto vykdytojo pažymėjimus.

Nors kelionėje oras buvo bjaurus, tačiau nuotaikos jis visai nesugadino - fotografuotis išsirikiavo laimingi sužvarbę nugalėtojai su apdovanojimais.

Vertimų konkurso

Fotografavo R.Razgutė, informaciją pateikė mokytojos V.Gudelienė, D.Balvočienė

Prisijungimas

Norėdami pirmą kartą prisiregistruoti prie mokyklos svetainės, turite paspausti žemiau esančią nuorodą "Sukurti sąskaitą" ir sulaukti savo el.pašte registraciją patvirtinantį laišką. Sėkmės!

2012 - Palaimintojo Jurgio Matulaičio metai

Dabar naršo

Mes turime 15 svečius svetainėje

Turinio peržiūrėjimai : 3419734

El. dienynas

Prisijungimas

Spauskite: www.tamo.lt

Apklausa

Kokios informacijos dažniausiai ieškote mokyklos svetainėje?

Skelbimai

Kultūrinės - pažintinės dienos
Kultūrinės pažintinės dienos gegužės - birželio mėn.:
Gegužės 23 d. (trečiadienis): 5-oms klasėms – šv. Mišios, skirtos padėkai už mokslo metus, Kauno šv. Antano Paduviečio bažnyčioje; 6-9, 11 - 12 klasėms – „Muziejų lankymo diena“;
Birželio 1 d. (penktadienis) – „Ekskursijų diena“;
Birželio 4 d. (pirmadienis) – Pamokos vyks sutrumpintu grafiku nuo 12.10 val.
Birželio 5 d. – sporto diena;
Birželio 6 d. – vertybinis mokinių ugdymas, bažnytinio paveldo lankymas;
Birželio 7 d. - klasių savivaldos diena;
Birželio 8 d. – Padėkos diena už mokslo metus – šv. Mišios Kauno šv. Antano Paduviečio bažnyčioje.

PUPP 2012 m.

2012 metais pagrindinio ugdymo antros pakopos baigiamosios klasės (10 kl.) mokinių pagindinio ugdymo pasiekimų patikra tampa privaloma.

DOKUMENTAI, REGLAMENTUOJANTYS 2012 METŲ PAGRINDINIO UGDYMO PASIEKIMŲ PATIKRINIMĄ:

Skaityti daugiau...

Ieškote savo vaikučiui mokyklos?

Informacinis lankstinukas būsimų pirmokų tėveliams:  pirmokams_2012.pdf

Kviečiame apsilankyti:

• 2012 birželio 4 - 6 d. pamokėlėse „Pažintis su mokykla: Pirmosios dienos mokykloje“. Pamokėlių laikas 9.00 – 11.00 val.