Istorijos olimpiados 2017 turo mokykloje rezultatai

2017-02-01 gimnazijoje vyko istorijos olimpiados 2017 I mokyklos turas. IV gimn. klasių grupės rezultatai: 1 vieta, Žekevičius Rytis, IVb klasė, 63 taškai; 2 vietą pasidalino Eidukevičius Marius, IVa klasė ir Žvikaitė Agnė, IVb klasė, surinkę po 58 taškus; 3 vieta, Karalevičiūtė Gintarė, IVb klasė, 53 taškai. III gimn. klasių grupės rezultatai: 1 vieta, Krasauskas Lukas, IIIa klasė, 49 taškai; 2 vietą pasidalino Krikščiūnas Eugenijus, IIIb klasė ir Vaižgėlaitė Greta, IIIc klasė, surinkę po 48 taškus; 3 vieta, Kukcinavičiūtė Guostė, IIIa klasė, 46 taškai.

Į kitą etapą pateko tik klasių grupių nugalėtojai Rytis Žekevičius ir Lukas Krasauskas, kurie 2017 m. vasario 23 d. atstovaus mūsų gimnazijai istorijos olimpiados II miesto ture. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus. Ryčiui ir Lukui linkime sėkmės II olimpiados etape.

Istorijos vyr. mokytojas L. Bartninkas