Tarptautinė mokinių mobilumo programa Eskilstunoje, Švedijoje

inclusion logo844x768

Vasario 12-17 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai dalyvaus trumpalaikėje mokinių mokymosi programoje Eskilstunos vidurinėje mokykloje, Švedijoje. Išvykoje kartu su anglų kalbos mokytojomis Vaida Paulauskiene ir Daiva Visockiene dalyvaus I g klasės mokiniai Nojus Vilpišauskas ir Ernerstas Pumputis bei IIIc klasės mokinės Dorotėja Sirvydytė ir Monika Katlauskaitė. Mobilumo programos metu gimnazistai apsistos švedų šeimose ir kartu su bendraamžiais iš Švedijos, Turkijos ir Rumunijos savaitę mokysis Eskilstunos mokykloje.

Vizitas į Švediją sutampa su Valstybės atkūrimo diena, Vasario 16-ąja. Todėl ši diena bus skirta susipažindinti kitų šalių atstovus su Lietuva. Mūsų mokiniai, bendradarbiaudami su istorijos mokytoju Lauru Bartninku, paruošė trumpą Lietuvos istorijos ir kultūros pristatymą bei istorinę viktoriną.
Visos projekto „ Inclusion on the way to Europe“ veiklos yra finansuojamos Erasmus+ KA2 programos lėšomis.

Projekto koordinatorė Daiva Visockienė