Su Vasario 16-ąja sveikina "Vyturio" komanda tiesiai iš Švedijos!

Vasario 12-17 dienomis keturi mūsų gimnazijos mokiniai ir dvi anglų kalbos mokytojos, dalyvaudami Erasmus+ projekte "Inclusion on the way to Europe", lankosi Eskilstunos vidurinėje mokykloje, Švedijoje. Kiti partneriai į mainų programą atvyko iš Švedijos, Rumunijos ir Turkijos mokyklų. Mūsų gimnazistai Nojus, Ernestas, Dorotėja ir Monika Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną - šventė drauge su dalyvaujančiais projekte bendraamžiais.

vasario16 svedijoje

vasario16-4