Nacionalinis diktantas

nac diktantas2017

Vasario 24 d. (penktadienį) 10.00 val. gimnazijoje vyks nacionalinis diktantas.

Pagrindinis DIKTANTO organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Tai vienintelis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas, rengiamas jau 10-ąjį kartą.

DIKTANTE dalyvaus 7-8, I-IV gimnazijos klasių moksleiviai, pageidaujantys Kauno miesto gyventojai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurga Burneikienė