Technologijų olimpiados II etapo rezultatai

Vasario 28 d. Kauno Martyno Mažvydo pagrindinėje mokykloje vyko technologijų olimpiados miesto II etapas. Jame dalyvavo Robertas Misevičius, IIIa gimnazijos klasės mokinys, ir Čiužaitė Rimgailė, 8c klasė. Sveikiname Robertą Misevičių užėmusį II vietą konstrukcinių medžiagų grupėje, Rimgailę Čiužaitę mitybos grupėje užėmusią II vietą. Rimgailė atrinkta dalyvauti respublikinėje olimpiadoje. Roberto namų darbas „Prakartėlė“ įvertintas nominacija už kruopštų įvairių technikų panaudojimą kuriant šventinę nuotaiką. Mokinius paruošė mokytojai Rimvydas Ambrulis ir Aušrelė Petronytė.

Technologijų mokytojas Rimvydas Ambrulis

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)