Netradicinė pamoka pradinukams „Saugus elgesys su šunimis“

Vykstant gamtos mokslų dienų renginiams gimnazijoje, balandžio 6 dieną pradinių klasių mokiniai sulaukė neįprastų svečių ir netradicinės pamokos „Saugus elgesys su šunimis“. Gimnazijoje apsilankė ir pamokėles pradinių klasių mokiniams vedė Lietuvos samojedų klubo šunų samojedų veisėjos Dalia Mickienė ir Skaistė Skibiniauskienė su savo augintiniais Momo, Duniu ir Jaga. Mokiniai susipažino ne tik su samojedų veisle, bet ir sužinojo, kad šunys gali gydyti ir net aprengti. Svarbiausia, visi mokiniai susipažino su pagrindinėmis taisyklėmis kaip saugiai elgtis su svetimais, nepažįstamais šunimis. Visų džiaugsmui, kiekvienas galėjo dalyvauti nedideliame kaniterapijos seanse: paglostyti ir „pabendrauti“ su šuniukais.

Biologijos mokytojas Dainius Statkevičius

Nuotraukų albume - pamokos akimirkos (spauskite esantį žemiau paveikslėlį).

Samojedai

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)