Gimnazija dalyvauja projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“

eu logo

2016–2017 mokslo metais Lietuvoje prasidėjo projekto „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“ įgyvendinimas. Iki gegužės 22 dienos gimnazijoje vyks pamokos ir paskaitos, bus organizuojami renginiai įvairiomis temomis, susijusiomis su ES ir Europos Parlamento veikla, įsteigtas Informacijos centras, kuriame moksleiviai galės susipažinti su informacija apie Europos Sąjungą. Projekto dalyvės, įgyvendinusios projekto reikalavimus, taps mokyklomis EP mokyklų ambasadorių tinklo narėmis.

Projektą, kurio tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, ypač Europos Parlamento vaidmeniu demokratijoje, įgyvendina Europos Sąjungos Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje.

#MEPALietuva

Gimnazijos projekto vyresnioji ambasadorė, bibliotekininkė Audronė Jokubauskienė,
geografijos mokytoja Jurgita Jurčienė