Ketvirtokų Europos protų mūšis

eu logo

#MEPALietuva

Balandžio 5 dieną gimnazijos 4a ir 4b klasių mokiniai varžėsi Euro protų mūšyje, kurį vedė Kauno Eurodirect informacijos skyriaus vadovė Diana Lukoševičiūtė-Burneikienė. Susiskirstę į 7 komandas, ketvirtokai diskutavo, ieškojo teisingo atsakymo į užduodamus klausimus.
Nors ne į visus klausimus pavyko atsakyti, bet nusiminusių nebuvo, nes visus dalyvius Euro protų mūšio vedėja apdovanojo.

Daugiau žr. Euro direct

Gimnazijos projekto vyresnioji ambasadorė, bibliotekininkė Audronė Jokubauskienė

Nuotraukų albume - renginio akimirkos (spauskite esantį žemiau paveikslėlį).

Europrotų mūšis 2017