Švęskime Europos dieną kartu!

geguzes9 eu

Gegužės 9-ąją visose Europos Sąjungos šalyse švenčiama Europos diena. Anuometinis Prancūzijos užsienio reikalų ministras Robertas Šumanas 1950 m. pasakė kalbą, vadinamąją Šumano deklaraciją, kuria pasiūlė įsteigti Europos bendriją ir ragino Europos valstybes kartu kurti bendrą ateitį. Todėl ši data laikoma Europos gimimo diena.

Gegužės 9 dieną 12.00 val. Kaune, Laisvės alėjoje (nuo fontano iki „Aušros“ gimnazijos) prasidės teatralizuoti Europos šalių pristatymai. Mūsų gimnazijai atstovaus I gimn. klasių mokiniai. 13.00 val. prie Centrinio pašto išvysime jų pasirodymą, atskleidžiantį Graikijos tradicijas ir kultūros savitumą.

Kviečiame ateiti ir palaikyti gimnazistus.

Informaciją pateikė vyresnioji ambasadorė Audronė Jokubauskienė, bibliotekos vedėja Onutė Kazakevičienė

#MEPALietuva