Informacija apie priėmimo į gimnaziją posėdžius

Priėmimo į gimnaziją komisijos posėdžiai vyks:

• 2017 m. birželio 6 d. ‒ į 5 klases (iki posėdžio pristatyti 4 kl. standartizuotų testų profilių kopijas ir pradinio išsilavinimo pažymėjimą);
  • 2017 m. birželio 15 d. ‒ į I (9) kl. ‒ III (11)gimn. ir kitas klases:
    • į I (9) kl. iki posėdžio pristatyti 8 kl. standartizuotų testų profilių kopijas ir 8 kl. baigimo pažymėjimą;
    • į III (11) gimn. klases iki posėdžio pristatyti II (10) kl. pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą;
    • į KITAS klases iki posėdžio pristatyti išeito mokslo pažymėjimą.

Priimtų mokytis Kauno „Vyturio“ gimnazijoje sąrašus skelbsime gimnazijos internetiniame puslapyje:

• į Priešmokyklinę grupę ir 1 klases ‒ birželio 1 d.
  • į 5 klases ‒ birželio 7 d.
  • į I (9) kl. ir III (11) gimn. klases ‒ birželio 19 d.

Priimtų mokinių sutartys pasirašomos gimnazijos raštinėje 9.00 – 17.00 val. 105 kab.:

• į 1 klases ‒ birželio 6-7 d.
  • į 5 klases ‒ birželio 12-13 d.

Priimtų mokinių į I (9) kl. ir III (11) gimn. klases sutartys pasirašomos birželio 21-23 d.  nuo 14 val. iki 16 val. direktoriaus pavaduotojos ugdymui I. Petkevičienės 207 kabinete.

Informaciniai susirinkimai priimtų į gimnaziją mokinių tėvams vyks gimnazijos aktų salėje:

• 2017 m. birželio 1 d. 18 val. – 1 klasių ir priešmokyklinės grupės;
  • 2017 m. birželio 8 d. 18 val. – 5 klasių.

Būsimiems pirmokams birželio 5-6 dienomis nuo 9.00 iki 11.00 val. organizuosime pažintines dienas su gimnazija ir mokytojomis.

Informaciją dėl priėmimo teikia:

•  į 1 klases ‒ direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Belevičiūtė, tel. 331887, 331896
  •  į 5 klases ‒ direktoriaus pavaduotoja ugdymui J. Burneikienė, tel. 332772
  •  į I (9) kl. ir III (11) gimn. klases ‒ direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Petkevičienė, tel. 332772

Gimnazijos direktorė Aleksandra Bancevičienė