Kauno vaikų vasara

Kauno miesto savivaldybė pristato analogų Lietuvoje neturinčią programą, kurios metu per vasarą Kauno vaikams bus pasiūlyta net 189 nemokami muzikos, sporto, teatro, filmų kūrimų, cirko, keramikos ir kitokie užsiėmimai.

Birželio 1 dieną startuojanti ir iki rugpjūčio 31 dienos vyksianti programa iš viso priims daugiau nei 3,3 tūkst. vaikų. Tėvams tereikia laiku užregistruoti vaiką ir užtikrinti, kad jis saugiai atvyktų ir parvyktų iš užsiėmimų.

Visą nemokamų vasaros užsiėmimų vaikams sąrašą galima rasti čia: http://vasara.kaunas.lt

Šaltinis - www.kaunas.lt

children-playing-1024x342