Tarptautinis programos „Erasmus+" mokytojų kvalifikacijos tobulinimo projektas

logo erasmus

Kauno „ Vyturio“ gimnazijos mokytojai tęsia dalyvavimą tarptautiniuose kvalifikacijos tobulinimo kursuose. Mokinių atostogų metu dvi gimnazijos mokytojų komandos dalyvaus tarptautinėse stažuotėse, kurias organizuoja Pirėjaus IDEC mokymo centras (Graikija) ir Madrido Cervantes institutas (Ispanija).

Kvalifikaciniai kursai buvo pasirinkti atsižvelgiant į gimnazijoje besimokančių mokinių bei juos mokančių mokytojų poreikius. Tarptautiniuose mokymuose dalyvaus mokytojai iš įvairių Europos šalių, taigi bus galimybė pasidalinti patirtimi bei susirasti galimų projektų partnerių, aptarti europinio bendradarbiavimo galimybes, būsimų projektų temas. Kursų metu mokytojai įgys žinių bei kompetencijų reikalingų partnerinių projektų įgyvendinimui. Bendradarbiaujant su Europos mokytojais sukurti bendri produktai bus panaudojami kaip mokymo priemonė įvairių pamokų metu. Per bendrą projektinę veiklą gimnazija taps Europinio lygio institucija su unikalia ugdymo sistema ir savitomis jos įgyvendinimo formomis. Lanksčiai ir kūrybiškai taikomi inovatyvūs mokymo metodai motyvuos mokinius mokytis, planuoti ir siekti asmeninės pažangos bei padės plėtoti bendrųjų ir esminių kompetencijų ugdymą per projektinę veiklą. Į Erasmus+ kvalifikacijos tobulinimo kursus vyksta direktoriaus pavaduotojos ugdymui V.Belevičiūtė ir I.Petkevičienė, informacinių technologijų mokytoja J.Leonavičienė, anglų kalbos mokytojos D.Visockienė ir V.Paulauskienė.

Visos projekto veiklos finansuojamos Erasmus+ programos lėšomis.

Projekto koordinatorė Daiva Visockienė