Mokymosi sutarčių pasirašymas su III gimn. klasių mokiniais

signature

Kviečiame III gimn. klasės mokinius (dar nepasirašiusius sutarčių) ir jų tėvelius atvykti į gimnaziją pasirašyti Mokymosi sutarties*

• rugpjūčio 28 d. 14-17 val.,
  • rugpjūčio 29 d. 14-16 val.

Sutartis bus pasirašoma su būsimu gimnazistu tik kartu esant vienam iš tėvų (globėjų, rūpintojų) 207 kabinete.

*Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo pakeitimo įstatymo (2011 m. kovo 17 d. Nr. XI-1281) penktojo skirsnio „Mokinio, tėvų (globėjų, rūpintojų), mokytojo ir kito švietimo teikėjo teisės ir pareigos“ 45 straipsnis „Mokinio ir švietimo teikėjo susitarimai“ (santykiai tarp mokinio ir švietimo teikėjo įforminami mokymo sutartimi, kurios sudaromos iki pirmosios mokymosi dienos).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ina Petkevičienė,
tel. 332772