Kalėdinė dovana gimnazijai – vyturiečių laimėjimai!

2017 m. gruodžio 14 d. gimnazijos IV klasių mokinių komanda - Guostė Kukcinavičiūtė (IVa), Ignas Čereška (IVc), Rugilė Kasimovaitė (IVb) ir Justas Guliokas (IVa) - respublikiniame mokinių pateikčių anglų kalba konkurse „Didžiuojuosi savo mokykla“ laimėjo III-ąją vietą.

anglupadeka 2017
Gruodžio 14-oji buvo sėkminga ir kitai I-IV klasių komandai: Rokui Žvirbliui (IVc), Justui Petkui (IIIb), Tomui Kazlauskui (IIg) ir Domantui Bieliūnui (Ig), kurie Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių vaikinų komandinės matematikos olimpiadoje-konkurse laimėjo II-ąją vietą.

matem 2017

„Vyturys“ džiaugiasi ir didžiuojasi mokinių komandų sėkme ir taria nuoširdų AČIŪ anglų kalbos mokytojai Daivai Visockienei ir matematikos mokytojai Rimai Gervei, padėjusioms mokiniams pasiruošti olimpiadoms.

Direktoriaus pavaduotoja Ina Petkevičienė, I-IV gimnazijos klasių kuratorė