Respublikinis anglų kalbos pateikčių konkursas „Didžiuojuosi savo mokykla“

Gruodžio 14 dieną KTU santakos slėnyje vykusiame respublikiniame anglų kalbos pateikčių konkurse mūsų gimnazijos abiturientai laimėjo trečią vietą!

Konkurse varžėsi 10 respublikos gimnazijų iš Vilniaus, Marijampolės bei Kauno. Konkurso tikslas - sudaryti sąlygas mokinių saviraiškai, skatinti mokinių anglų kalbos mokymąsi, tobulinti retorikos įgūdžius, populiarinti informacinių technologijų naudojimą, tarpmokyklinį bendradarbiavimą ir patirties sklaidą. Konkurso dalyvius vertino Oxford University Press atstovai, KTU gimnazijos direktoriaus ir Kauno Jono Jablonskio gimnazijos direktoriaus susitarimu deleguota komisija.

Gimnazijai atstovavę IV klasės mokiniai Guostė Kukcinavičiūtė, Rugilė Kasimovaitė ir Ignas Čereška pristatė tarptautinių projektų veiklas, vietinės bei tarptautinės savanorystės programas bei muzikinį ugdymą. Savo pristatymą gimnazistai susiejo su asmenine patirtimi, akomponuodami gitara bei saksofonu. Komandą iš sirgalių tribūnos palaikė Ig klasės mokiniai.

Anglų kalbos mokytojos V.Paulauskienė ir D.Visockienė

anglu2017