Kalėdinė gimnazijos puošyba

Integruoto dailės – technologijų projekto „Kalėdos vandenyno dugne“ darbai baigti. Įdėję nemažai pastangų, kantrybės, kruopštaus darbo ir begalę šilumos bei meilės, šiandien galime džiaugtis linksmu, estetišku ir jaukiu vandenyno dugno vaizdu, kaip niekad originaliomis kalėdinėmis kompozicijomis. Gimnazijos bendruomenė laukia artėjančių gražiausių metų švenčių. Tikimės, kad kalėdinės dekoracijos ir mokinių bei mokytojų sukurta kalėdinė nuotaika džiugina gimnazijos bendruomenę.

Ačiū visiems padėjusiems – darbais, geru žodžiu, šypsena. Dailės ir technologijų mokytojai kviečia visus apsilankyti pirmo aukšto dešinėje.

Dailės - technologijų MG pirmininkė Jurgita Stravinskienė

kaledos1 2017

kaledos2 2017

ES paramos projektas