Kalėdinė „Startuolių mugė“ LR Vyriausybėje

2017 m. gruodžio 15 d. LR Vyriausybėje vyko Kalėdinė mokinių mokomųjų bendrovių mugė - konkursas. Mugėje dalyvavo 41 mokinių mokomoji bendrovė iš skirtingų Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų. Šiais metais Kauno „Vyturio“ gimnazijai puikiai atstovavo mokinių mokomoji bendrovė (MMB) „Night Flash“: mokinių mokomosios bendrovės prezidentė Rugilė Barčinskaitė (IV gimn. kl), bendrovės narės: Monika Katlauskaitė (IV gimn. kl), Saulenė Sakavičiūtė (IV gimn. kl), Gabrielė Grigonytė (IV gimn. kl). Mokinės kuria savos gamybos atšvaitus, atšvaitinius pakabukus, batų raištukus, skėčius ir kt.

Džiaugiamės rezultatu ir sveikiname komandą laimėjus nominaciją „Darniausia komanda“, kurią įteikė „Lietuvos geležinkelių“ generalinis direktorius Mantas Bartuška. Dovana komandai – kelionė traukiniu Lietuvoje į abi puses.

Daugiau informacijos rasite internete https://verslas.lrytas.lt/

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė

apdo mmb 2017