Pirmosios mini golfo varžybos

Sausio 10 dieną mūsų gimnazijoje pirmą kartą buvo surengtos mini golfo varžybos. Jose dalyvavo 5 klasių komandos po 5 mokinius iš kiekvienos klasės. Geriausiai šiose varžybose sekėsi 5c klasei, antroje vietoje liko 5a klasė, trečioje - 5b. Asmeninėje įskaitoje pirmąją vietą, surinkusi 210 taškų, iškovojo Beatričė Šutaitė, antrąją vietą po papildomos persirungimo rungties iškovojo Gabija Laimutytė, trečiąją - iškovojo Elinga Pumputytė. Komandos buvo apdovanotos diplomais, visi dalyviai gavo prisiminimo dovanėles - kalendorius. Mokiniai džiaugėsi varžybomis ir su nekantrumu lauks kitų metų, kai patobulinę savo įgūdžius galės vėl rugtyniauti tarpusavyje.

Kūno kultūros mokytoja Dalia Ziberkaitė

minigolfas2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)