Netradicinė meilės dienos šventė pradinukams

Tarptautinės savanorystės programos savanorė Paulina Shulz ir jos vadovaujami vokiečių-anglų kalbų būrelio mokiniai vasario 14 dieną pradžiugino visus pradinės mokyklos vaikučius.

Paulina, persirengusi švelnia avyte, padėjo išspręsti ginčą susipykusioms princesėms. Savanorei pritariant ukulele, visi kartu išmokome dainuoti linksmą dainelę. Taip pat vaikai pristatė piešinius apie savo emocijas. Į šventę pasikvietėme gimnazijos psichologę Ritą ir pradinės mokyklos socialinę pedagogę Gražiną.

Džiaugiamės savanorės Paulinos aktyviu dalyvavimu mūsų gimnazijos gyvenime.

Savanorės Paulinos tutorė Greta Kukenienė

vasario14-2

vasario14-1

ES paramos projektas