Skirkite 2% GMP

Pasinaudokite teise paskirti 2% sumokėto GMP Kauno "Vyturio" gimnazijai. Paramos gavėjo kodas 190136887.

Daugiau informacijos straipsnyje >>

   
   

Priėmimas 2018

Prašymus dėl priėmimo 2018–2019 m. m. į visas klases galima teikti:

  • nuotoliniu elektroniniu būdu https://imokykla.kaunas.lt
  • gimnazijoje elektroniniu būdu, padedant gimnazijos darbuotojui, atsakingam už mokinių priėmimą;
  • gimnazijoje pildant popierinę prašymo formą.

Mokiniai priimami iš visos Kauno miesto savivaldybės teritorijos. 
Raštinės darbo laikas I-V nuo 8 val. iki 16 val., tel.(837) 332572

   

Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Netradicinė ugdymosi diena "Praeities žinojimas padeda kurti ateitį"

Informacija

Kovo 15 d. gimnazijoje vyko netradicinė ugdymosi diena "Praeities žinojimas padeda kurti ateitį", skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. 5-8 klasių vadovai iš anksto suplanavo veiklas ir užsisakė edukacinius užsiėmimus įvairiuose Kauno miesto muziejuose. Vyresniųjų gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo "Žalgirio" arenoje vykusiame renginyje "Geriausia „EVER“ pamokų diena".

Vyturiečių netradicinio ugdymo veiklos

5a klasė dalyvavo M. Žilinsko galerijoje vykdomoje programoje „Pasidaryk savo ekslibrį". Programos metu edukatorė atskleidė esminius knygos reikšmės mūsų gyvenime aspektus, papasakojo įdomiausius ekslibriso atsiradimo istorijos faktus, parodė ekslibriso pavyzdžių. Pasirinkę labiausiai patinkantį ekslibrisą, mokiniai galėjo įrašyti jame savo vardą bei pavardę, kaligrafiškai papuošti pirmąsias vardo ir pavardės raides, papildyti savo piešiniu. Vaikai kūrė savo fantazijos ekslibrisą, kurį parsinešę į namus galėjo įklijuoti į savo mėgstamiausią knygą.
5a klasės vadovė Vaida Paulauskienė

0315 5a 


5b klasė vyko į Kauno Prezidentūrą ir ten dalyvavo šaunioje ekskursijoje su istorinėmis užduotimis. Šeši ypač aktyvūs mokiniai buvo apdovanoti prizais.
5b klasės vadovė Vaida Varžgalienė

0315 5b 


Kovo 15 dieną 6a klasės mokiniai aplankė Kauno Rotušę. Pabuvojome rūsyje, Kauno Burmistro kabinete, Tarybos posėdžių salėje, pasižvalgėme po aikštę nuo Rotušės balkono. Buvo įdomu.
6a klasės vadovė Vilma Kriaučeliūnė

0315 6a


6d klasės mokiniai lankėsi M. K. Čiurlionio dailės muziejuje. Edukacinės veiklos metu mokiniai susipažino su istorija apie ilgiausiai trukusią labdaros akciją, kurios metu buvo renkami pinigai pastatyti nacionalinį muziejų kompleksą ir pavadinti jį Vytauto Didžiojo vardu, apžiūrėjo įvairiausią išlikusią archyvinę medžiagą. Edukaciją užbaigėme kūrybine užduotimi - sudarinėjome nupasakotų įvykių žemėlapį.
6d klasės vadovė Eglė Bitinienė

0315 6d


7b klasės mokiniai dalyvavo Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukacinėje programoje "Karinė operacija "Žinių bomba". Skirtingose muziejaus erdvėse ieškojo paslėptų "žinių bombų", užrakintų kodinėmis spynomis, skaičiavo, šifravo, sprendė rebusus, dėliojo dėliones, apžiūrinėjo šovinius ir ginklus. Netradicinės pamokos metu mokiniai mokėsi atpažinti bei vertinti istorijos šaltinius, dirbti komandoje ir bendradarbiauti.
7b klasės vadovė Rūta Bylienė 

 

0315 7b 


7c klasės mokiniai lankėsi Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje. Ten mūsų laukė gidė p. Lina. Ji papasakojo ir supažindino su Lietuvos medicina 1918–1940 m., aukštojo medicinos mokslo Kaune istorija. Pamatėme instrumentus bei dokumentinę medžiagą, atspindinčią barzdaskučių-chirurgų ir pirmųjų medicinos daktarų veiklą. Muziejuje atkurtas špitolės (dabartinės ligoninės pirmtakės) fragmentas, XIX a. pabaigos – XX a. pradžios Lietuvos miesto vaistinė.
7c klasės vadovė Regina Rupkutė

0315 7c 


7d klasės mokiniai pakvietė mūsų mokyklos savanores Hanną ir Pauliną pagaminti tradicinį lietuvišką kugelį iš bulvių. Visi kartu skutome bulves, tarkavome, kepėme ir dalijomės savais kugelio receptais, skirtingų šalių patiekalų gamybos ir valgymo tradicijomis.
Kol kugelis kepė orkaitėje, tradiciniais raštais marginome velykinius margučius vašku ir skutinėjimo technika. Smagiausia buvo skanauti iškeptą kugelį ir dalintis mūsų pagamintu patiekalu.
7d klasės vadovė R. Pocienė

0315 7d


8a klasės mokiniai lankėsi Lietuvos aviacijos muziejuje. Apžiūrėjome ekspoziciją, susipažinome su lėktuvų sandara. Norintys pabandė skraidyti naudodamiesi skrydžių imituokliais.
Klasės vadovė Regina Zikaitė

 0315 8a


8b klasės mokiniai kovo 15 dieną lankėsi M. Žilinsko dailės galerijoje. Ugdytiniai susipažino su meno kūriniais muziejuje, aplankė ekspozicijas, dalyvavo edukacijoje “Linksmybės pagal graikus”.
Edukacijos metu aštuntokai susipažino ne tik su antikinio pasaulio eksponatais, graikų įtakotais vėlesnių amžių meno kūriniais, bet ir sprendė galvosūkius, puošėsi graikiškais apdarais, kūrė vaidinimą.
8b klasės vadovė Skaidrė Žemaitienė


8c klasės vadovė Nijolė Franckevičienė


Ic klasė dalyvavo edukacinėje ekskursijoje Kauno technikos kolegijoje. Mokiniai susipažino su robotikos pagrindais, autotransporto elektronika.
Ic klasės vadovė Vilma Gudelienė 

0315 9c


Kovo 15 dieną II b klasės gimnazistai lankėsi Kauno Maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, bendravo su dėstytojais, studentais, personalu. Tokios praktinės edukacijos metų moksleiviams buvo suteikta puiki galimybė rinktis, vertinti, priimti sprendimus.
Su mokinius ekskursijoje dalyvavo bibliotekos vedėja, karjeros patarėja Onutė Kazakevičienė ir klasės vadovė Natalija Žuravliova.

0315 10b


Vyresniųjų gimnazijos klasių mokiniai lankėsi pirmą kartą Kaune, Žalgirio arenoje, surengtoje įkvepiančių asmenybių pamokų dienoje "Geriausia „EVER“ pamokų diena". Šiame renginyje I-IV moksleiviai iš žinomų žmonių sėmėsi kūrybiškumo, ateities planų, o taip pat istorijos, fizikos, ekonomikos ir finansų bei muzikos žinių.
IIa klasės vadovė Dalė Uždravienė 

0315 10a 

 MT pirmininkė Jolanta Leonavičienė

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

ES paramos projektas  

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2018 m.