Pradinių klasių sporto varžybos "Palestros bėgimas"

Kovo pirmą savaitę Kauno "Vyturio" gimnazijoje vyko 3-4 klasių Kauno miesto mokyklų „Palestros“ bėgimo ir virvės traukimo renginys, skirtas Lietuvos 100-čiui paminėti.

Atidaryme susirinkusieji sugiedojo himną, visus pasveikino gimnazijos direktorės pavaduotoja Violeta Belevičiūtė, dalyviams šoko 8a klasės merginos Urtė Bujauskaitė ir Rugilė Tarabildaitė.
Jaunieji sportininkai varžėsi “Palestros” bėgimo ir virvės traukimo rungtyse. Salėje sukunkuliavo varžybų aistros. Iki rungtynių pabaigos netilo pergalių šūksniai, aistruolių plojimai, teisėjų švilpukai… Pertraukėlių metu savo šokiais džiugino 8d klasės mokinės Miglė Bartkutė ir Daina Masionytė.

Varžybose puikiai pasirodė mūsų gimnazijos mokiniai. "Vyturio" gimnazijai atstovavo net dvi 3-4 klasių komandos po dešimt mokinių. "Palestros" bėgimo rungtyje tarp trečių klasių MANTAS MOTIEJAITIS, 3a kl., iškovojo I-ą vietą, o UGNĖ BISLYTĖ, 3a kl. - III-ą vietą, tarp ketvirtokų NOJUS MARTUSEVIČIUS, 4a kl., – II-ą vietą. Na, o virvės traukimo varžybose trečiokai iškovojo II-ą, o ketvirtokai – III-ą vietas! Sveikiname!!!

Sporto šventės pabaigoje medaliais, taurėmis ir diplomais buvo apdovanoti geriausi „Palestros“ bėgikai, virvės traukimo komandos. Visi dalyviai ir mokytojai džiaugėsi atminimo dovanėlėmis, saldžiais prizais.
Ištuštėjo sporto salė, nurimo sirgalių aistros. Varžybos baigėsi… Jaunieji sportininkai namo skirstėsi nugalėję, jei ne varžovą, tai galbūt patys save, savo jėgas. Tiek daug patirta, pasiekta, daug išmokta.

Organizatoriai - kūno kultūros mokytoja Dalia Ziberkaitė ir pradinių klasių mokytoja Rita Tamošiūnienė

palestros2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)