Ir vėl "Ladygolo" varžybose - 1 vieta!

Kovo 15 dieną mūsų gimnazijoje vyko Kauno mokyklų finalinės "Ladygolo" merginų futbolo varžybos, kuriose puikiai sekėsi mūsų merginų komandai. Merginos neužleido savo pozicijų ir antrus metus iš eilės iškovojo PIRMĄ VIETĄ!

Nors šįkart komandai negalėjo padėti keletas pagrindinių žaidėjų, merginos parodė čempionišką charakterį. Jos po baudinių serijos rezultatu 2:1 nugalėjo KTU inžinerijos licėjų, 3:0 - A. Stulginskio daugiafunkcinį centrą, o paskutinėse varžybose su Dainavos progimnazijos komanda sužaidė lygiosiomis 0:0.

Komanda apdovanota sportiniu inventoriumi ir kelialapiu į finalinį Kauno apskrities turnyrą. Komandai atstovavo: Areškevičiūtė Karina, Ig, Vaidelytė Laurita 8c, Saladžiūtė Karina. ir Reinikovaitė Deimantė, abi iš 8d, Bikulčytė Kamilė, 7a, Drulytė Rusnė ir Žulytė Iveta, abi iš 7c klasės.

Finalinį turnyrą, kaip ir pernai, patikėta surengti mūsų gimnazijai. Taigi, lauksime kovo pabaigoje atvykstant 9 stipriausių Kauno apskrities komandų ir sėkmingo mūsų merginų pasirodymo.

Kūno kultūros mokytojas Arūnas Jakas

ladygolo2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)