Tradicinis bėgimas "Geležinio vilko" pulke Rukloje Lietuvos 100-mečiui paminėti

Tradiciniame bėgime "Geležinio vilko" pulke Rukloje, skirtame Lietuvos 100-mečiui paminėti, kovo 9 dieną dalyvavo "Vyturio" gimnazistai ir pradinių klasių mokinukai. Šiame renginyje kartu su kitų Lietuvos miestų moksleiviais taip pat bėgo belgų, olandų, kroatų, lenkų, vokiečių kariai.

Sugiedojus Tautinę giesmę, po tradicinio patrankos šūvio, nepaisydami lietaus 500 dalyvių pradėjo 4 kilometrų bėgimą. Po gero pusvalandžio visi bėgikai baigė trasą ir buvo džiaugsmingai sutikti finiše. O pradinukai, nubėgę žymiai trumpesnę distanciją, dar turėjo laiko apžiūrėti karinę techniką. Visus bėgimo dalyvius kariai pavaišino arbata, apdovanojo atminimo suvenyrais.  Su puikia nuotaika ir daugybe įspūdžių grįžome namo.

Kūno kultūros mokytojas Algirdas Liumparas

rukla 20180309