Apie savanorę Hanną rašo bernardinai.lt

"Hanna į Kauną atvyko spalį pagal nevyriausybinės organizacijos „A. C. Patria“ koordinuojamą Europos savanorių tarnybos projektą „Youth Sociocultural Activator“. Charkovo nacionalinį pedagoginį universitetą baigusi mergina savo gimtojo miesto pasaulio kalbų centre dėstė verslo anglų kalbą, taip pat savanoriavo keliose nevyriausybinėse organizacijose. Nusprendusi kuriam laikui išvykti savanoriauti svetur, Hanna susidomėjo savanorystės programomis Europoje. Išvydusi pasiūlymą savanoriauti Lietuvoje, Kauno „Vyturio“ gimnazijoje, mergina taip juo susižavėjo, kad iš karto pateikė paraišką ir neilgai trukus buvo priimta."

Visą straipsnį "Kauno gimnazijoje – netradicinės savanorės iš Ukrainos pamokos" skaitykite portale www.bernardinai.lt

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)