6a Vilniuje

6a klasės mokiniai vieną pavasario dieną praleido Vilniuje. Lankėmės LRT muziejuje: pabuvojome filmavimo, įgarsinimo studijose, pamatėme, kaip filmuojamos įvairios informacinės laidos moderniausioje Baltijos šalyse studijoje. Aplankėme ir Signatarų namus, kuriuose istorine dvasia apgaubtoje patalpoje, pamatėme Lietuvos Nepriklausomybės aktą. Įdomiausia ir smagiausia buvo Valdovų rūmuose: archeologas Gediminas pasakojo kaip vyksta kasinėjimai, rodė, ką rado šioje Vilniaus vietoje. Tęsdamas ekskursiją, leido pakilnoti senovinius kalavijus, riterių apsauginius šarvus, odinius žmonių aprangos elementus. Laikas prabėgo greitai, įspūdžių liko daug, o supratimas, kad tai tik maža dalelė informacijos, leidžia planuoti kitas ekskursijas.

Klasės auklėtoja Vilma Kriaučeliūnė

6a vilniuje2018

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)