Mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etape - nugalėtojai

Balandžio 12 dieną Kauno vyriausiajame policijos komisariate vyko bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas.
Konkurse varžėsi 8 komandos iš Kauno miesto, tarp jų ir „Vyturio“ gimnazijos komanda „Budėk“, kuriai atstovavo Ig klasės mokinės Karina Areškevičiūtė, Saulena Kiškionytė, Ugnė Virvičiūtė, Elvina Venckevičiūtė, Martyna Mikalauskaitė, o meninėje dalyje talkino 7a klasės mokinys Benas Kukenys.
Dalyvių laukė prisistatymas, protų mūšis, sudarytas iš įvairių teisės aktų, bei meninis atsisveikinimas. Atsakymų tikslumą, programų kūrybiškumą ir originalumą vertino komisija, sudaryta iš policijos komisariato, prokuratūros, A. Žikevičiaus „Saugaus vaiko mokyklos“, Kauno miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus bei Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriaus atstovų.

„Vyturio“ gimnazijos komanda, nurungusi 7 komandas, iškovojo pirmąją vietą ir pateko į II „Temidės“ etapą, kuriame varžysis visos Kauno apskrities komandos. Mokiniai buvo apdovanoti vertingais prizais ir padėkos raštu.
Teisinių žinių konkursas dar kartą patvirtino, kad moksleiviai žino savo teises ir pareigas, yra atsakingi, aktyviai įsitraukia į prasmingą ir turiningą veiklą.
Sveikiname ir dėkojame Karinai, Saulenai, Ugnei, Elvinai, Martynai ir Benui už šaunų dalyvavimą ir atsakingumą ruošiantis konkursui. Dėkojame mokytojams prisidėjusiems bei palaikiusiems šiuos nuostabius mokinius. Linkime sėkmės II etape.

Socialinė pedagogė Irma Čiapaitė

2018 temide1

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)