Akcija "Iš širdies į širdį"

Kauno "Vyturio" gimnazijoje besidarbuojanti tarptautinė savanorė ukrainietė Hanna prieš Velykas pakvietė bendruomenę dalyvauti paramos Ukrainos vaikams akcijoje "Iš širdies į širdį".  Visa surinkta parama jau pasiekė Ukrainos vaikus ir jų tėvelius. Hanna savo "Facebook" paskyroje pasidalino džiugiomis labdaros dalinimo Ukrainoje akimirkomis.

Daryti gera visiškai nesudėtinga! Dalinkitės! Dovanokite laimę!

Šių metų sausio mėnesį Vilniuje susipažinau su nuostabiu žmogumi Jonu Ohman, kuris jau ne vieneri metai padeda Ukrainai. Tuomet mums kilo mintis organizuoti akciją "Iš širdies į širdį". Ir štai, prabėgus keletui mėnesių lietuvių širdžių šiluma pasiekė Ukrainą!

Balandžio 11-12 dienomis mes atvykome į Avdejevką ir Marjinką su dovanomis ir rūbais vaikų darželiams, moksleiviams ir suaugusiems.

Noriu padėkoti mano mylimos Kauno "Vyturio" gimnazijos mokytojams, administracijai ir mokiniams už kiekvieną šiltą rūbelį, batuką ir kiekvieną žaisliuką! Dabar jie šildo ir džiugina daug vaikučių ir suaugusiųjų.

Taip pat sakau didelį ačiū Kauno Juozo Urbšio katalikiškos mokyklos mokiniams, nupirkusiems ir padovanojusiems spalvotų dažų, flomasterių, pieštukų ir pagaminusiems velykines dovanėles vaikų darželio mažyliams Avdejevkoje. O Palemono vaikų dienos centro vaikučių parašyti laiškai pradžiugino Marjinkos pirmokėlius.

Dėkoju visiems, be jūsų indėlio tai nebūtų pavykę!

Hanna Kornilenko

ukraina2018

Iš rusų kalbos išvertė J.Leonavičienė

ES paramos projektas