Saugaus interneto savaitė

2015 m. vasario 10 dieną Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Saugesnio interneto diena. Šiais metais Saugesnio interneto dienai visame pasaulyje skirtas šūkis „Kurkime geresnį internetą kartu!“ kviečia interneto naudotojus, ypač vaikus, atkreipti dėmesį į interneto turinį ir prisidėti prie saugesnio interneto kūrimo.

Pranešimas spaudai "Tarptautinė Saugaus interneto diena".

Informacinių technologijų mokytojos ir informacinio centro darbuotojos vasario  9-13 dienomis kviečia dalyvauti mokyklos Saugaus interneto savaitės renginiuose:

saugus internetas

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)