Pilietiškumo akcija „Aš moku rašyti lietuviškai“

Minint Tarptautinę  gimtosios kalbos dieną, vasario 21 d., į mūsų mokyklą smagiai nusiteikę rinkosi moksleiviai, jų tėvai, pedagogai, buvę abiturientai ir Dainavos mikrorajono gyventojai.
Vis daugiau tylaus šurmulio, kabinetai pilnėja. Sveikinimo žodžiai. Radijo imtuvai įjungti: pasigirsta LRT šaukiniai. Diktorius Marijus Žiedas pradeda diktuoti Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstą „Pokalbis“.
Palinkstama prie tuščio balto lapo rašyti NACIONALINĮ DIKTANTĄ – 2015 . Suskrebena 50 rašiklių...

Lietuvių kalbos mokytojos E. Butkutė Tamulienė ir R. Rusteikienė
Fotoreportažą parengė 12 kl. mokinė M. Žygutė