Vilniaus knygų mugėje

16-ojoje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje buvo pristatyta prof. Vilijos Targamadzės monografija „Bendrojo ugdymo mokykla kryžkelėje: akivarai ir kūlgrinda“.

Monografijos pristatymo metu buvo aptartos trys pedagogikos: saleziečių, jėzuitų ir asumpcionistinė. Apie salezietišką ugdymą Kauno „Vyturio“ katalikiškoje vidurinėje mokykloje kalbėjo mokyklos direktorė Aleksandra Bancevičienė ir tikybos mokytoja sesė Liucija Grybaitė FMA.

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)