Klasių konkursas PADĖKA LIETUVAI

kovo 11 1

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-erių metų sukaktį, kviečiame 3-12 klases dalyvauti konkurse „Padėka Lietuvai“. Tikslas - ugdyti mokinių pilietiškumą, skatinti klasių bendruomeniškumą, naudojant informacines technologijas, originaliai išsakyti linkėjimus Lietuvai.

1. Kiekviena klasė pasirinkta forma – šokiu, daina, eilėmis montažu ir kt. – sukuria palinkėjimą Lietuvai, nufilmuoja ir iki kovo 6 d. atsiunčia el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  2. Vertinimo komisija iki kovo 10 d. išrenka  geriausius palinkėjimus ir skelbia mokyklos internetinėje svetainėje.
  3. Vertinama taškais nuo 1 iki 3 šie vertinimo kriterijai:
    • Bendruomeniškumas;
    • Estetiškumas;
    • Kūrybiškumas;
    • Originalumas;
    • Muzikalumas.
  4. Apdovanojimas. Dalyviai apdovanojami mokyklos direktorės padėkomis; 1-3 vietų laimėtojams – prizai:
    • pirmos vietos laimėtojams - kelionė autobusu po Lietuvą,
    • 2-3 vietos laimėtojams - saldžios dovanos.

Direktoriaus pavaduotoja Jurga Burneikienė