Mano pirmoji knygelė

Knygnešystė – autentiškas mūsų tėvynės reiškinys, kuris vyko tik pas mus, Lietuvoje, ir kurio daugiau niekur pasaulyje neaptinkame. Jis padėjo mums išlaikyti kalbą, raštą, galiausia, atgauti ir valstybingumą. 2004 metais UNESCO knygnešystę įvertino kaip unikalią ir pasaulyje neturinčią atitikmenų veiklą, o kovo 16-oji oficialiai paskelbta Knygnešio diena. Kovo 16-oji - įžymiojo knygnešio Jurgio Bielinio gimimo diena – skirta knygnešiams, Lietuvos istorijoje atlikusiems ypatingą vaidmenį, prisiminti ir pagerbti.
Knygnešio dienai paminėti mokyklos bibliotekoje surengta 12 klasių mokinių kūrybos knygelių paroda "Mano pirmoji knygelė". Knygeles mokiniai kūrė padedami informacinių technologijų mokytojos metodininkės Jolantos Leonavičienės.

„Knygą parašyti paskatino mano informatikos mokytoja...“
„Sudaryti knygą įkvėpė nuostabūs metai prabėgę mokykloje, draugai ir mokytojai.“
„..knyga - kaip mažas paukštelis - jau seniai tupėjo mano galvoje, pagaliau atėjo diena, kai su puikiom idėjom ir mintim ji pakilo.“

Tai mintys iš 12 klasių moksleivių pirmųjų knygelių „Kelias į mokyklą – kelias į pasaulį“. Knygelės eksponuojamos informaciniame centre veikiančioje parodoje. Kviečiame apsilankyti ir paskaityti. Jums tikrai patiks!

Bibliotekininkės

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)