Laimėjimai respublikinėje stendinių modelių parodoje-konkurse „Stebuklingas technikos pasaulis“

Sveikiname respublikinio stendinių modelių parodos-konkurso „Stebuklingas technikos pasaulis“ diplomantus:

• Dominyką Čingą – III vietos diplomas už plastikinį karinės technikos modelį,
  • Pijų Marazą – III vietos diplomas už plastikinį aviamodelį.

Linkime mokiniams kūrybinės sėkmės. Mokinius paruošė technologijų mokytojas metodininkas Rimvydas Ambrulis.

Dailės - technologijų MG pirmininkė R. Pocienė