Chorų konkursas "Dainuok ir keliauk 2015"

2015 m. balandžio 11 d. įvyks penkioliktasis Lietuvos vidurinių mokyklų ir gimnazijų mišrių chorų konkursas „Dainuok ir keliauk 2015“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui ir M. K. Oginskio 250-sioms metinėms.
Choras – konkurso nugalėtojas laimi premiją kelionei į užsienį. Antrąją ir trečiąją vietas iškovoję kolektyvai laimi premijas kelionėms Lietuvoje pagal savo pasirinktą maršrutą.

Konkurso vieta - „Vyturio” katalikiška vidurinė mokykla, Taikos pr. 51, LT-50428 Kaunas.

Konkurso atidarymas ir burtų traukimas dėl dalyvavimo konkurse eilės vyks balandžio 11 d. 10.00 val., konkursas -  11.00 val. mokyklos aktų salėje.

Konkurso organizatoriai - chorų ir jaunųjų dirigentų paramos fondas  „POLIHIMNIJA”