Konferencija „Sakralinio meno įtaka šiuolaikinės visuomenės ugdymo procese bei visuomenės kultūrinei brandai“

Lietuvos mokyklų vadovus, atsakingus už meninį ugdymą, menų bloko mokytojus, mokinius, besidominčius sakralinio meno ištakomis,  kviečiame į respublikinę mokytojų ir mokinių metodinę konferenciją „Sakralinio meno įtaka šiuolaikinės visuomenės ugdymo procese bei visuomenės kultūrinei brandai“, kuri vyks 2015 m. balandžio 17 d. Kauno „Vyturio“ katalikiškoje vidurinėje mokykloje (Taikos pr. 51, Kaunas).
Konferencijos pradžia – 13 val. (registracija – nuo 12.30 val.)

Konferencijos tikslas – paskatinti mokytojus ir mokinius dalintis gerąja patirtimi skatinant puoselėti ir domėtis bažnytinio meno ištakomis bei jo įtaka šiuolaikinėje visuomenėje.

Konferencijos nuostatai ir dalyvio anketa (pdf)
Dalyvių anketos ir pranešimų santraukos pateikiamos iki 2015 m. balandžio 15 d. elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Konferencijos organizatoriai:
Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyrius
Kauno pedagogų kvalifikacijos centras
Kauno „Vyturio" katalikiška vidurinė mokykla

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)