Projekto „Dive in the Sky” komanda vyksta į baigiamąją konferenciją Turkijoje

2013 metų rugsėjį prasidėjęs daugiašalis projektas artėja į pabaigą. Gegužės 10-16 dienomis projekto komanda atstovaus mokyklai Turkijoje, Eskizehiro mieste organizuojamoje baigiamojoje konferencijoje "Deep sky". Mokyklai atstovaus 10 b klasės mokinės R. Stabingytė ir K. Bieliauskaitė. Kartu su mokinėmis į baigiamąjį partnerių susitikimą vyksta projektą koordinuojančios mokytojos D. Visockienė, L. Dovydienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui I. Petkevičienė.
Konferencijoje mokinės skaitys pranešimus, kuriuos paruošė internetu  bendradarbiaudamos su Austrijos ir Portugalijos mokiniais. Mokytojai paskutinio partnerių susitikimo metu dirbs ruošdami galutinę  projekto ataskaitą, vertinimo anketas bei planuodami būsimų projektų temas ir  tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.

Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja D.Visockienė