Informacija mokyklos bendruomenei

Pagal Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimą  “Dėl Kauno miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2012-2015 metų bendrojo plano patvirtinimo pakeitimo“ 2015 m. balandžio 30 d. Nr.T-214“  Kauno „Vyturio“ katalikiškos vidurinės  mokyklos struktūra pertvarkoma  keičiant mokyklos tipą iš vidurinės mokyklos į gimnaziją, įgyvendinančią savitos pedagoginės sistemos elementus, nustatytus Švietimo ir mokslo ministro patvirtintoje Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratoje.

2015 m.  gegužės 20, 21, 22 dienomis Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro įsakymu patvirtinta darbo grupė  vertins mokyklos  pasirengimą  Vidurinio ugdymo programos akreditacijai.

Mokyklos direktorė Aleksandra Bancevičienė