Europos egzaminas 2015

Mokykloje vykusiame Europos egzamino 2015 I etape dalyvavo 180 mokinių iš 10-11 klasių. Vienuoliktokai savo jėgas bandė egzaminą laikydami anglų kalba.

Mokyklinio etapo nugalėtoju tapo 11a klasės mokinys Marius Tamošaitis (mokyt. Lauras Bartninkas). Jis pateko į finalinį Europos egzamino etapą. Sveikiname nugalėtoją ir linkime kuo didžiausios sėkmės gegužės 22 d. atstovauti mūsų mokyklai finaliniame Europos egzamine.

Daugiau informacijos http://www.pazinkeuropa.lt

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurga Burneikienė