Respublikinis mokinių fizikos kūrybinių darbų konkursas "Fizikos bandymai aplink mus"

Pasibaigė konkursas "Fizikos bandymai aplink mus 2015". Komisija įvertino darbus ir paskelbė nominantus. Gegužės 12 dieną KTU III rūmuose vyko baigiamoji konkurso konferencija, bandymų demonstravimas, nugalėtojų apdovanojimas. Visi konkurse dalyvavę mūsų mokyklos mokiniai pelnė apdovanojimus.

9 klasės mokinių Domanto Jako ir Tautvydo Laugalaičio video darbas „Elektra vaisiuose“ pelnė apdovanojimą už originalumą, o 9d klasės mokinio Roko Žvirblio darbas „Elektrolizė“ laimėjo III vietą. 8 klasių mokiniai dalyvavo bandymų sekcijoje. 8a klasės mokinių Tautvydo Šikšnio ir Danieliaus Gudausko bandymas „Hidraulinė ranka“ pelnė II vietą, o 8b klasės mokinio Algirdo Pociaus „Vėjo jėgainė“ – III vietą. 10b klasės mokinio Laimio Zelenkevičiaus video darbas pateko į geriausių darbų dešimtuką ir įvertintas padėka.
Sveikiname nugalėtojus!

Fizikos mokytoja Regina Rupkutė