Mirė buvęs mokyklos direktorius Rimantas Lapkus

lapkus

IN MEMORIAM RIMANTUI LAPKUI

2015 metų liepos 7 dieną į amžino poilsio vietą palydėjome buvusį ilgametį Kauno „Vyturio“ (buvusios Kauno 27 –sios vidurinės mokyklos) direktorių Rimantą Lapkų.

R. Lapkus 1981 m. baigė Vilniaus valstybinį Pedagoginį institutą ir įgijo matematikos mokytojo kvalifikaciją. Tais pačiai metais pradėjo vadovauti Kauno 27-ajai vidurinei mokyklai. Jam vadovaujant, 1989 metais Kauno 27-joje vidurinėje buvo pradėtas sustiprintai dėstyti muzikos dalykas bei įsteigtas Instrumentinis skyrius. 1993 metais Kauno 27-ajai vidurinei mokyklai suteiktas „Vyturio“ vardas, pašventinta mokyklos vėliava ir Kryžius, kuris ir šiandien kabo ant sienos mokytojų kambaryje.

Direktoriaus R. Lapkaus darbo credo buvo „ranka rankon, petys petin“. Drąsiai galime pridurti — ir širdis širdin... Pasiaukojamai vadovaujant, darniai dirbant, buvo renovuota mokykla, sutelktas darbštus ir gabus kolektyvas. Gera ir gražu yra tai, kad visą laiką, jau nebedirbdamas mokykloje, direktorius R. Lapkus stebėjo mokyklos kelią, žinojo, kuo gyvena VYTURYS. Šiais metais jis dar spėjo atšvęsti abiturientų šimtadienį, dalyvavo Kovo 11-osios šventės iškilmėse. Ir visada linksmas, visada su šypsena...

Į amžinybę palydėjome puikų žmogų, talentingą mokyklos vadovą, gerą matematiką, dviejų dorų sūnų tėvą Rimantą Lapkų. Darbštų ir linksmą aukštaitį, savo judrumu, šiluma ir paprastumu dar ilgai mums priminsiantį patį Vaižgantą – „deimančiukų“ ieškotoją.

Kauno „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos bendruomenė