Standartizuotų testų 4 ir 8 klasėse apibendrinti pasiekimai

2015 m. gegužės mėnesį Kauno „Vyturio“ katalikiškos vidurinės mokyklos 4 ir 8 klasių mokiniai sėkmingai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro (toliau NEC) organizuotame veiksmo tyrime „Standartizuotų testų taikymas mokyklose 2015 m.“. Standartizuotų testų tikslas – sudaryti sąlygas mokykloms ir mokytojams savarankiškai ir objektyviai įsivertinti savo mokinių mokymosi pasiekimus, rinkti grįžtamojo ryšio informaciją, reikalingą ugdymo kokybei ir vadybai gerinti. NEC pateikta informacija apie kiekvieno mokinio individualius mokymosi pasiekimus yra naudinga mokiniams ir jų tėveliams, mokytojams ir mokyklai.

Galite susipažinti su 4 ir 8 klasių mokinių apibendrintais pasiekimais:

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ina Petkevičienė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)