KTU Informatikos fakultetas dėkoja

Gerb. Kauno „Vyturio" katalikiškos vidurinės mokyklos direktore Aleksandra Bancevičiene,

Kauno technologijos universitetas džiaugiasi ir didžiuojasi Informatikos fakulteto pirmakursiais, kurių šiais metais įstojo 529. Tarp gabiausių studentų yra ir Jūsų vadovaujamos Kauno „Vyturio" katalikiškos vidurinės mokyklos abiturientas Mantas Petrauskas. Mantas studijuos Programų sistemų studijų programą.

Norime padėkoti Kauno „Vyturio" katalikiškai vidurinei mokyklai ir Jūsų pastangoms, ugdant tokius išmintingus ir protingus jaunuolius. Tikime jų perspektyvia ateitimi, kuri garsins ne tik Kauno „Vyturio" katalikiškos vidurinės mokyklos ir KTU Informatikos fakulteto, bet ir visos Lietuvos vardą pasaulyje.

Tikimės kitais metais sulaukti dar daugiau tokių gabių ir protingų Kauno „Vyturio" katalikiškos vidurinės mokyklos abiturientų!

Nuoširdžiai,

KTU Informatikos fakulteto dekanas

Prof. Eduardas Bareiša

ES paramos projektas