Informatikos ir informatinio mąstymo konkursas "Bebras"

bebras priplotas

Kviečiame dalyvauti informatikos ir informatinio mąstymo konkurse "Bebras". Konkuro varžybos vyks lapkričio 9-13 dienomis (I etapas) atskiroms klasių grupėms mokyklos informatikos kabinetuose.

Konkurse dalyvauja 5 skirtingos mokinių grupės:
Kolegos (11-12 kl.)
Jauniai (9-10 kl.)
Draugai (7-8 kl.)
Bičiuliai (5-6 kl.)
Mažyliai (3-4 kl.)

Registruotis ir treniruotis galima jau dabar bebro varžybų lauke http://lt.bebras.lt/old/

Jeigu esate anksčiau užsiregistravę ir pamiršę prisijungimo duomenis, spauskite "Priminti prisijungimo duomenis" ir pasitikrinkite savo el.paštą. Jeigu nepavyksta, pagalbą suteiks IT mokytoja.

Naujai besiregistruojantys turi registracijos metu susikurti naują paskyrą (pildydami anketą laikykitės lietuvių kalbos rašybos taisyklių!).

Visus mokinius, kurie planuoja dalyvauti konkurse, prašome užsirašyti pas savo informatikos mokytojas. Pradinukams informaciją teikia pradinių klasių mokytojos.

Daugiau informacijos rasite konkurso svetainėje bebras.lt

IT mokytoja J. Leonavičienė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)