Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Informacija

bibl siaures savaite Kai oras dažnai lietingas, būna vėjuota ir labai stinga saulės šviesos ir šilumos į Šiaurės ir Baltijos šalių bibliotekas atkeliauja tradicinė šiaurietiška šviesos ir knygos šventė „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė". Šiaurės šalių Asociacijų Norden federacijos projektu siekiama skatinti skaitymą, domėjimąsi Šiaurės šalių literatūra, propaguoti švietimo idealus Šiaurės bei Baltijos šalyse ir kaimyniniuose regionuose. Kiekvienais metais savaitė yra skiriama vis kitai temai. Daugiau informacijos tinklalapyje www.bibliotek.org.

Šiais metais lapkričio 9–15 dienomis Lietuvoje jau aštuonioliktą kartą vykstančios šventės tema – „Draugystė“. Kaip rašo norvegų poetas S. Mehrenas, nėra taip paprasta įvardyti draugystę. Tačiau žmonės nesiliauja mėginę. Draugystė ir bendradarbiavimas peržengiant savo šalies ribas yra svarbus veiksnys siekiant pasaulyje išsaugoti taiką ir tarpusavio supratimą. Šiais laikais Šiaurės šalys glaudžiai bendradarbiauja tarpusavyje, o Šiaurės šalių bibliotekų savaitės dėka mūsų draugystė tik dar akivaizdesnė.

Gimnazijos "Šiaurės šalių bibliotekų savaitės" renginių planas>>

Bibliotekos vedėja O. Kazakevičienė

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.