Vaizdo įrašai  

Filmuota medžiaga apie gimnaziją ir renginius
   

Knygų paieška  

   

Mokykla "E. Vyturys"  

Pamokos internete VMA Moodle
   

Krepšinio turnyro 3x3 nugalėtojai

Informacija

Lapkričio 24 d. Palemono gimnazijoje vyko Kauno miesto moksleivių krepšinio turnyras 3x3. Jame dalyvavo mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių vaikinų komanda, "Varpo", Palemono, Rokų, "Santaros", "Rasos", A.Smetonos ir kitų gimnazijų ir mokyklų komandos. Mūsų gimnazijos mokiniai Mantas Eglinskas, Rokas Gurskas, Gabrielius Riauba, Tautvydas Laugalaitis tapo šio turnyro nugalėtojais, buvo apdovanoti diplomais ir medaliais.

Kūno kultūros mokytojas A.Liumparas

tritaskiai

   

Gimnazijos savitumas  

Įgyvendinami Katalikiškojo ugdymo sistemos sampratos elementai: liturgija, vertybinio ugdymo(si) programa, apimanti salezietišką prevencinę ugdymo sistemą, kryptingą meninį (muzikinį) ugdymą, rekolekcijas, socialinę-karitatyvinę veiklą.
   

Olweus sertifikatas  

"Vyturys" - sertifikuota Olweus vardo gimnazija 2015-2017 m.
   

Saugesnis internetas  

   

"Vyturio" pradinukai  

"Vyturio" gimnazijos pradinių klasių svetainė
   

Paauglių tėvams  

Tėvams apie paauglių elgseną, ryšio su vaikais stiprinimą bei psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją
   

Vaikų linija  

Psichologinė pagalba vaikams ir paaugliams
   
© Kauno „Vyturio“ gimnazija, 2017 m.