Krepšinio turnyro 3x3 nugalėtojai

Lapkričio 24 d. Palemono gimnazijoje vyko Kauno miesto moksleivių krepšinio turnyras 3x3. Jame dalyvavo mūsų gimnazijos vyresniųjų klasių vaikinų komanda, "Varpo", Palemono, Rokų, "Santaros", "Rasos", A.Smetonos ir kitų gimnazijų ir mokyklų komandos. Mūsų gimnazijos mokiniai Mantas Eglinskas, Rokas Gurskas, Gabrielius Riauba, Tautvydas Laugalaitis tapo šio turnyro nugalėtojais, buvo apdovanoti diplomais ir medaliais.

Kūno kultūros mokytojas A.Liumparas

tritaskiai