Tarptautinei verslumo savaitei skirtas renginys "Kompiuterinis monopolio turnyras"

monopoly

Lapkričio 19 d., ketvirtadienį, 13.00 val. Kauno „Vyturio“ gimnazijoje vyko Tarptautinei verslumo savaitei skirtas renginys — „Kompiuterinis monopolio turnyras“. Renginyje dalyvavo 51 mokinys, amžiaus tarpsnis 9 - 10 klasės, iš skirtingų 10 Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų: Kauno „Saulės“ gimnazija, Rokų gimnazija, Kauno Šv. Pranciškaus mokykla, VDU „Rasos“ gimnazija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija, Kauno „Vyturio“ gimnazija, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija, Kauno J. Jablonskio gimnazija, Kauno J. ir P. Vileišių mokykla, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus.
Džiaugiamės renginiu ir sveikiname nugalėtojus:

Turnyro nugalėtojai

Klasė

Mokykla

Visas bendras turtas

Mokytoja

I vieta Karolis Šukys

I gimn. kl.

Kauno „Saulės“ gimnazija

Sandra Paštuolytė, MM

II vieta Irvingas Viskantas

I gimn. kl.

Kauno „Saulės“ gimnazija

Sandra Paštuolytė, MM

III vieta Deimantė Ivanauskaitė

II gimn. kl.

Rokų gimnazija

Vaida Valiuvienė, VM

Monopolio turnyro nugalėtojus pasveikino Kauno „Vyturio“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigita Ambrulienė  įteikdama nugalėtojams I, II, III vietos Kauno Švietimo ir ugdymo skyriaus diplomus bei prizus.

Su visų kompiuteriniame monopolyje dalyvavusių dalyvių rezultatais galite susipažinti prisegtame faile PDF.

Akimirkos iš renginio >>

Ekonomikos mokytoja Sandra Paštuolytė

ES paramos projektas

„Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)