Adventinė popietė mokytojams

Gruodžio 15 d. gimnazijoje vyko adventinė popietė - mokytojų susitikimas su Palemono parapijos klebonu kun. Dariumi Vasiliausku. Jaukią adventinę nuotaiką sukūrė muzikos mokytojų giedama kalėdinė giesmė. Kunigas Darius Vasiliauskas sušildė mokytojų širdis kviesdamas eiti Gailestingumo keliu. „Viešpatie, man reikia gailestingumo, nes aš esu žmogus, esu klystantis, bijantis, piktas...“ Kiekvienas mūsų turime išgryninti savo širdį prašydami Viešpaties gailestingumo, taip pat būti gailestingi kitiems.

Lietuvos vyskupų laiškas, skirtas Ypatingajam gailestingumo jubiliejui "ATSIVERKIME GAILESTINGUMO JUBILIEJAUS MALONEI"

gailestingumo  Gailestingumo metų logotipas

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jurga Burneikienė