Akcija "Knygų Kalėdos" įsibėgėja

knygu kaledos2015

„Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė, jau penktą kartą pradėdama akciją „Knygų Kalėdos“. Prezidentė pakvietė dovanoti šalies bibliotekoms  naujų vaikų ir jaunimo knygų.

Mūsų gimnazijos bendruomenė noriai prisijungė prie šios akcijos. Bibliotekos darbuotojų paraginti mokiniai, pasitarę su tėveliais ir mokytojais, nusprendė naujomis knygomis praturtinti "Vyturio" gimnazijos bibliotekos fondą. Pirmosios knygos bibliotekai dovanotos dar gruodžio pradžioje. Jas padovanojo gerb. Rosita Šutaitė -  Giedraitienė, 8a klasės mokiniai. Šiuo metu dovanotojų tik gausėja: knygas jau dovanojo gimnazijos direktorė, 5b klasės mokinys M. Skripūnas, 4a, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 7b, 8b, 8c, 8d, 8e, Ia gimn., Ib gimn., Ic gimn., IIb gimn., IIc gimn., IId gimn., IIIb gimn., IVb gimn. klasių mokiniai, mokytojos L. Razbadauskytė, J. Narauskienė, J. Leonavičienė, direktorės pavaduotoja I. Petkevičienė. Nuoširdžiai dėkojame dovanojusiems knygas ir kviečiame to dar nespėjusius padaryti bendruomenės narius prisidėti prie šios socialinės akcijos - tereikia nupirkti knygą ir atnešti ją į gimnazijos biblioteką.

Kalėdinę akciją užbaigs šventinė popietė sausio mėnesį. Ištraukas iš dovanotų knygų skaitys mokiniai ir mokytojai, skambės mokinių atliekami muzikiniai kūriniai. Mokiniai ir jų tėveliai, padovanoję knygų gimnazijos bibliotekai, bus apdovanoti padėkos raštais.

Bibliotekos vedėja O.Kazakevičienė

Akcija "Knygų Kalėdos 2015"